Záver

Ešte toho veľa nevieme o biochemickom inžnierstve, obnove a regenerácii. Možno ani presne nezistíme ako terapia kmeňovými bunkami funguje, pokým bunkoví biológovia neodkryjú všetky ich tajomstvá.  Ale vieme, že živé kmeňové bunky z placenty dodajú vitalitu starým a zdegenerovaným bunkám v ľudskom tele. Prebudia ich, aby sa obnovili a fungovali rovnako dobre ako pred tým. Orgány v tele si udržia svoju životaschopnosť… Read More »

Ovčia, lania alebo ľudská placenta

Najčastejšie sa používajú proteíny a placenta z oviec a laní, lebo sú veľmi podobné ľudským a ako je známe, nevyvolávajú alergické reakcie. A kmeňové bunky v embryu nemajú ešte vyvinuté antigény. Ovčia a jelenia placenta sa prednostne používa z Nového Zélandu, pretože u zvierat v Európe sa vyskytujú choroby ako krívačka, slintačka a choroba šialených kráv. Tieto choroby môžu napadnúť ovce a lane. Ak navštívite… Read More »

Kmeňové bunky z placenty podávané perorálne.

V exkluzívnych  klinikách sa získané kmeňové bunky mrazia. Pred podaním pacientovi sa rozmrazia. Ale dnes sa na uchovanie živých buniek používa aj technológia suchého vymrazovania, pri ktorej ostanú bunky živé 3 až 4 roky.  Technológia sušenia vymrazením /lyofilizácia/ umožňuje podávanie živých kmeňových buniek vo forme kapsúl. Technológia emulzifikácie dovoľuje väčším molekulám, aby sa dokonale vstrebali v čreve… Read More »

Rastlinná placenta

V prírode existujú určité veci, ktoré nemôžete zmeniť. Niektorí obchodníci vám povedia, že aj rastliny majú embryá a placenty tak ako zvieratá. Ak sa pozriete do ktoréhokoľvek slovníka, bude tam napísané, že placentu majú iba cicavce a nie všetky zvieratá. Placenta sa vyvíja z tých istých buniek spermií a vajíčok aké formujú plod a funguje ako fetomaternálny orgán s dvoma zložkami, jedna… Read More »

Morské proteíny a kolagén

Derma /škára/ našej kože sa skladá z troch veľmi dôležitých častí – kolagénu, elastínu a mukopolysacharidov. Kolagén zabezpečuje koži celistvosť a elastín elasticitu. Kolagénové produkty zaplavujú obchody so zdravím a kozmetikou, pričom sľubujú mladú pokožku bez vrások.  Mukopolysacharidy dodávajú koži pružnosť a viažu v nej vodu. Existujú určité morské proteíny, ktoré sa predávajú ako doplnky stravy s omladzujúcim efektom. Obsahujú Imedeen a Estime.… Read More »

Vylučovanie HGH

Boh stvoril človeka, aby bol jednoduchý; jeho nedokonalosti sú jeho skazou. V aminokyselinách nie je nič komplikované. Ak jeme vyváženú stravu, máme istotu, že získame všetky aminokyseliny, ktoré potrebujeme. V skutočnosti jeme viacej proteínov ako by sme mali – povie vám to každý dietológ. Niet pochýb, že aminokyseliny ako arginín môžu zapríčiniť, že z hypofýzy… Read More »

Dehydroepiandrosterón /DHEA/

DHEA je slabý steroidný hormón, ktorý sa primárne syntetizuje z cholesterolu pomocou kôry nadobličiek. Obchodníci s týmto hormónom ho označujú za ochrancu pred rakovinou, ochoreniami srdca a cukrovky, ktorý zároveň posilňuje imunitný systém, uchováva mladosť, podporuje naberanie svalovej hmoty a stratu tuku.  Hladina DHEA začne klesať po tridsiatom roku života, do veku 75 rokov klesne jej úroveň v plazme na… Read More »

Ľudský rastový hormón /HGH/

HGH sa pôvodne získaval z mŕtvych tiel zvierat na liečbu pribrzdeného rastu detí, ale nanešťastie niektoré deti boli infikované Creutzfeld-Jacobovou chorobou / u ľudí choroba šialených kráv/. Preto sa vyvinuli syntetické rastové hormóny /GH/. Dr. Daniel Rudman publikoval štúdiu v časopise The New England Journal of Medicine, ktorá ukázala že keď sa 61-81 ročným mužom podávali injekcie s rastovým… Read More »

Injekcie s obsahom placenty

V dnešnej dobe existuje veľa kliník, ktoré ponúkajú injekcie s placentou. Nemám žiadne námietky voči injekciám s placentou ak sú dokázateľne kvalitné a bezpečné.  Často tieto kliniky podávajú injekcie, ktoré nie sú schválené zdravotníckymi inštitúciami. To je nebezpečné! Placenta môže obsahovať hormóny, ktoré neboli testované v laboratóriu a dlhodobé podávanie hormónov môže zapríčiňiť rakovinu a iné vedľajšie účinky. A naviac, v placente sa môžu… Read More »

Prečo placenta?

Placenta zabezpečuje život. Je vytvorená práve na tento jeden účel. Jej úlohou je chrániť embryo a poskytnúť mu všetky výživné látky, ktoré plod potrebuje. A preto je bohatým zdrojom dôležitých výživných látok spolu s nevyhnutnými stavebnými blokmi a enzýmami, ktoré sú potrebné pre jeho vývoj. Prečo placenta? Zabezpečuje životÚloha placenty – poskytuje výživu pre vyvíjajúci sa plodVýživné látky v placente… Read More »

Benefity terapie kmeňovými bunkami

Terapia kmeňovými bunkami je účinná v nasledujúcich pripadoch: celková strata životnej sily; fyzické a duševné vyčerpanie; zotavovanie sa po chorobe; predčasné starnutie; známky degenerácie mozgu, srdca, obličiek, pľúc, pečene a tráviacich orgánov; nedostatok motivácie a zhoršenie mentálnej výkonnosti; oslabenie imunitného systému; artritída a iné degeneratívne ochorenia spojivových tkanív; znížená funkcia endokrynných žiaz; problémy s menopauzou; Parkinsonová choroba; chronická bolesť; migréna; bolesti… Read More »

Terapia kmeňovými bunkami v modernej dobe.

Terapiu kmeňovými bunkami moderných čias propagoval Dr. Paul Niehans, ktorý objavil jej výhody celkom náhodou. V roku 1931 Niehansa požiadal kolega o konzultáciu, lebo pri operácii štítnej žľazy pacientke nechtiac odstránil príštitné telieska. Sú nevyhnutné k životu, takže pacientka by bez nich neprežila ani jeden deň. Chirurg ju mohol zachrániť iba ich transplantáciou. Takže Niehans, ktorý mal vynikajúcu… Read More »

Ako funguje terapia kmeňovými bunkami?

Uvedomme si, že terapia kmeňovými bunkami sa používa každý deň na celom svete. Transfúzia krvi a transfúzia rôznych iných komponentov krvi, ako sú červené krvinky, biele krvinky a krvné doštičky sú vlastne formy terapie kmeňovými bunkami, ktoré sú široko akceptované. Menej rozšírená je implantácia buniek z tímusu /detskej žľazy/, ktorú uznávajú aj lekárske kapacity. Terapia kmeňovými bunkami… Read More »

Prečo sa terapia kmeňovými bunkami líši od ostatných?

Terapia kmeňovými bunkami je jediná liečba, ktorá stimuluje omladzujúci systém ľudského tela – obnovu buniek. Obnova buniek predstavuje súbor stavebných mechanizmov, ktoré sa odohrávajú v ľudskom tele tak, aby naše tkanivá a orgány pracovali optimálne. Opravuje poškodené bunky a nahrádza ich novými, aby sa naše telo ostalo mladé a vitálne. Boh vyrobil ľudí, aby boli jednoduchí! Položiť základy mladosti… Read More »

Čo je terapia kmeňovými bunkami?

Terapia kmeňovými bunkami je jediná osvedčená liečebná metóda na svete, ktorá bezpečne a efektívne spomaľuje starnutie a je rýchlou pomocou pri opätovnom nadobudnutí zdravia, vitality a fyzickej sily. Preto nie je prekvapujúce, že narastá množstvo užívateľov liečby kmeňovými bunkami z placenty. Na rozdiel od využívania ľudského rastového hormónu /HGH/, DHEA a melatonínu sa terapia kmeňovými bunkami používa od čias antiky… Read More »